18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

widziałeś go?

Brutalnie zamordował żonę. POLICJA ŚCIGA GO LISTEM GOŃCZYM

28.07.2022  10:57
Tomasz harczuk poszukiwany za zabójstwo
Tomasz harczuk poszukiwany za zabójstwo Fot: Lubelska Policja

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o zabójstwo. Zbrodni dokonał Tomasz Harczuk z Warszawy. Śledczy wystawili za nim list gończy.

Tomasz Harczuk ma 40 lat, do niedawna miał też żonę. Kobietę pozbawił jednak życia i dziś ścigany jest pod zarzutem morderstwa przez policję. Mężczyzna mieszkał w Warszawie, tu także doszło do zbrodni. 40-latek opuścił jednak stolicę i - jak twierdzą śledczy - udał się na południowy wschód kraju.

Do morderstwa doszło w nocy z 24 na 25 lipca bieżącego roku. Policja nie zdradza szczegółów sprawy, wiadomo jednak, że podejrzewany o zabójstwo jest mąż ofiary.

Tomasz Harczuk poszukiwany listem gończym

Policja twierdzi, że mężczyzna może ukrywać się gdzieś na terenie powiatu zamojskiego. Porusza/poruszał się samochodem marki Volkswagen Passat combi z 2000 roku, o tablicach rejestracyjnych LZ 53727. - Wiemy, że mógł go porzucić lub zaparkować w ustronnym miejscu, być może w lesie - przekazał reporterowi Radia ZET nadkomisarz Andrzej Fijołek z Lubelskiej Policji.

Osoby, które widziały tego mężczyznę lub samochód, którym się porusza - Volkswagen Passat kombi z 2000 roku nr rejestracyjny LZ 53727 - prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 112 - apeluje policjant.