18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wielkie oszustwo

Gwiazdor filmów Vegi oskarżony! Tomasz O. pójdzie siedzieć?

Emilia Waszczuk
24.09.2021  10:59
Tomasz O. oskarżony o oszustwa podatkowe
Tomasz O. oskarżony o oszustwa podatkowe Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Zawodnik MMA i gwiazdor filmów Patryka Vegi oskarżony o oszustwa podatkowe. Tomasz O. miał zrobić przekręt na ogromne pieniądze - podaje RadioZET.pl.

Najpierw Jan B. z zespołu Lady Pank, teraz Tomasz O. z filmów Patryka Vegi. Aktor to kolejny człowiek ze świata gwiazd zamieszany w wielką aferę oszustw podatkowych. Śledztwo w tej sprawie już od 2019 roku prowadzi Prokuratura Regionalna w Warszawie.

Głównym oskarżonym jest agencja eventowa, która wystawiała fałszywe faktury na wykonanie nieistniejących usług, na łączną kwotę blisko 15 milionow złotych!

Tomasz O. usłyszał zarzuty

Trudniąca się fałszowaniem dokumentów agencja eventowa podobną fakturę miała wystawić też Tomaszowi O. "za pośrednictwo dotyczące rzekomego kontraktu z federacją sztuk walki KSW" - podaje RadioZET.pl. W przypadku gwiazdora mowa o oszustwie na kwotę 300 tysięcy złotych! Informacje potwierdza rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś.

Potwierdzam, że czynności z udziałem wskazanej przez Pana osoby wykonano w dniu 08 września bieżącego roku w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie - powiedział.

Za posługiwanie się fałszywą fakturą Tomaszowi O. grozi do 8 lat więzienia. Gwiazdor podobno nie przyznaje się do winy i złożył wyjaśnienia z własną wersją wydarzeń.

Tomasz O. - z filmów gangsterskich za kratki?

Tomasz O. to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów w Polsce. Znany jest głównie z produkcji Patryka Vegi, m.in. "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii". Można było zobaczyć go również w TVP - w ostatnim czasie dostał angaż w serialu "M jak Miłość". Brał też udział w 11. edycji show "Taniec z gwiazdami", jednak jego umiejętności okazały się niewystarczające i odpadł z niego już w trzecim odcinku.