18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

grozi mu 8 lat więzienia

Tomasz O. oskarżony o oszustwo. Gwiazdor wydał oświadczenie

Emilia Waszczuk
24.09.2021  14:58
Tomasz O. oskarżony o oszustwo. Wydał krótkie oświadczenie
Tomasz O. oskarżony o oszustwo. Wydał krótkie oświadczenie Fot: TRICOLORS/East News

Wielkie oszustwo podatkowe i oskarżenia wobec wielkich polskich gwiazd. Zarzuty w sprawie usłyszał znany z filmów Patryka Vegi Tomasz O. Celebryta wydał krótkie oświadczenie.

Znany aktor i zawodnik MMA Tomasz O. został oskarżony o posługiwanie się fałszywą fakturą i w ten sposób poświadczenie nieprawdy. Oszustwo podatkowe, o jakie został posądzony, opiewa na gigantyczną kwotę 300 tysięcy złotych. To kolejna gwiazda, która miała brać udział w szemranych interesach jednej z firm evetowych. W tej samej sprawie zarzuty usłyszał niedawno lider Lady Pank Jan B.

Tomaszowi O., znanemu głównie z ról gangsterów w filmach Patryka Vegi, grozi do ośmiu lat więzienia. Czyżby w życiu jak i w filmie lubował się w łamaniu prawa? Po ujawnieniu sprawy przez Radio ZET i radiozet.pl, gwiazdor wydał krótkie oświadczenie.

Tomasz O. oskarżony. Wydał oświadczenie

Prokuratura Rejonowa w Warszawie śledztwo w sprawie jednej z agencji eventowych prowadzi od 2019 roku. Firma miała dopuścić się oszustw na łączną kwotę blisko 15 milionów złotych. Sprawa wydała się, gdy jedna z księgowych zaczęła "sypać". Między innymi dzięki jej zeznaniom udało się postawić zarzuty Janowi B, a ósmego września również Tomaszowi O

Gwiazdor nie przyznał się do winy i przedstawił śledczym własną wersję wydarzeń. W piątek 24 września dziennikarze Wirtualnej Polski poprosili go o komentarz w sprawie. Przesłał im krótkie oświadczenie.

Obecnie trwa postępowanie w sprawie. Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa. Sprawa jest w toku i jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione - oznajmil.

Czytaj także
Przeczytaj więcej