18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W podbieraku śmierci

7 wędkarzy nie żyje. Myśliwy zabijał jak Terminator

Wojciech Kozicki
23.05.2020  16:13
Tragedia na rybach. Myśliwy-psychopata strzelał jak wściekły
Tragedia na rybach. Myśliwy-psychopata strzelał jak wściekły Fot: LehtikuvaEAST NEWS

Wędkarstwo może być zabójczo niebezpieczne, szczególnie gdy ten sport łączy się z alkoholem. Przekonali się o tym wędkarze z Ukrainy, gdy na łowisku pijany myśliwy zabił 7 osób z broni palnej.

Wiceminister spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko potwierdził w piątek, że doszło do makabrycznej zbrodni. Nad stawem nieopodal wsi Novoselytsia w obwodzie żytomierskim, pijany myśliwy z bronią palną urządził rzeź wędkarzy.

Śmierć wędkarzy i myśliwy terminator

W nocy z czwartku na piątek, tuż przed północą, myśliwy zaatakował wędkarzy pochodzących z Kijowa. Wiadomo już, że ofiary znały się i często razem wędkowały, a tej dramatycznej nocy za kołnierz nie wylewali. Ustalono, że sześciu z nich zasnęło, a dwaj wciąż biesiadowali w pobliskim domku i konsumowali napoje wyskokowe z właścicielem stawu.

Wiadomo, że właściciel był zawodowym myśliwym. Gdy wybuchła alko-kłótnia, zaczął bezlitośnie naciskać spust. Gdy zamordował ludzi w domku, zabrał się za śpiących wędkarzy.

Ukraińska policja podała, że jeden z wędkarzy zdołał uciec i ukrył się w pobliskiej wsi. 58-letni sprawca został schwytany przez policję, znaleziono też narzędzie mordu. Zanim stanie przed sądem, zostanie przebadany przez biegłych psychiatrów.

 

logo Tu się dzieje