18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderca za kółkiem

Tragedia w Polsce. Pijany kierowca zabił matkę z dzieckiem

Bartłomiej Ciepielewski
16.08.2021  19:42
Pijany kierowca zabił matkę z dzieckiem
Pijany kierowca zabił matkę z dzieckiem Fot: DarSzach/Shutterstock

Do tragicznego wypadku doszło w Daleszycach (woj. świętokrzyskie). Pijany kierowca Volkswagena Passata stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał w spacerującą rodzinę. Nie żyje 38-letnia matka oraz jej 4-letnia córeczka.

Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę. Kierowca samochodu osobowego wjechał w spacerującą rodzinę. Dwie spośród czterech osób w ostatniej chwili uniknęły zdarzenia z rozpędzonym Volkswagenem Passatem.

W niewyjaśnionych dotąd okolicznościach volkswagen passat potrącił 38-letnią kobietę i 4-letnią dziewczynkę. Niestety, obie wskutek poniesionych obrażeń zginęły na miejscu - informuje PAP.

Marzena (38 l.) oraz Kornelia (4 l.) umierały na oczach męża Tomasza i syna Mikołajka. Ojciec i syn nie odnieśli obrażeń.

Pijany kierowca wjechał w rodzinę

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szybko namierzyła pojazd, zatrzymując trzech podejrzanych mężczyzn. Obecnie trwa ustalanie, który z nich prowadził samochód. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

39-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie, a 35-latek blisko 4 promile. 33-latek odmówił badania alkomatem, dlatego też zlecono pobranie krwi od zatrzymanego. Czekamy na wyniki - przekazał podkom. Karol Macek w rozmowie z "Faktem".

Policjanci gromadzą materiał dowodowy oraz przesłuchują świadków. Według nieoficjalnych informacji mężczyźni byli wcześniej widziani na rynku, gdzie spożywali alkohol.

Czytaj także
Przeczytaj więcej