18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror!

Strzały pod sklepem w Polsce! Nie żyje 45-latek

27.07.2021  20:45
45-latek zastrzelony w Pabianicach
45-latek zastrzelony w Pabianicach Fot: Planeta.pl

Nie żyje 45-letni mieszkaniec Pabianic, który został postrzelony z broni palnej. Do wyjaśnienia zatrzymano 36-latka, który twierdzi, że był to "nieszczęśliwy wypadek".

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w Pabianicach. Jak przekazała policja, około godziny 1 w nocy pod numerem alarmowym zgłoszono strzały przy sklepie monopolowym na osiedlu Bugaj. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy oraz pogotowie ratunkowe.

Tragedia w Pabianicach

Patrol na miejscu potwierdził, że przy sklepie leży ranny mężczyzna. Ratownicy przeprowadzili akcję reanimacyjną, lecz zakończyła się ona niepowodzeniem. 45-latek zmarł z powodu rany postrzałowej klatki piersiowej.

Zatrzymany do wyjaśnienia został 36-letni mężczyzna, który w chwili zdarzenia miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Broń, z której najprawdopodobniej oddano strzał, zabezpieczono i przekazano do badania biegłym - przekazała podkom. Ilona Sidorko z KPP w Pabianicach.

Według lokalnych mediów to 36-latek, który przebywał z mężczyzną, wezwał służby ratunkowe. Podczas zatrzymania tłumaczył on policjantom, że strzał "padł przypadkowo" w trakcie oglądania pistoletu.

Z informacji przekazanych przez portal epa.info. wynika, że nie trzeba mieć żadnego pozwolenia na posiadanie broni, z której padł strzał.

Czytaj także
Przeczytaj więcej