18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające zabójstwo

Zwłoki kobiety trzymał na wersalce. Wypłoszył go odór

Bartłomiej Ciepielewski
04.12.2020  15:54
Mężczyźnie grozi dożywocie
Mężczyźnie grozi dożywocie Fot: FOTOKITA/Shutterstock

Mieszkaniec Łodzi podczas jednej z domowych sprzeczek udusił swoją partnerkę. Przez kilka dni zwłoki trzymał na wersalce, lecz odór wypłoszył mordercę z mieszkania. Ciało odnalazła matka ofiary.

Para od kilku miesięcy wynajmowała mieszkanie na jednej z łódzkich dzielnic. W połowie listopada między partnerami doszło do sprzeczki, w wyniku której 44-letni mężczyzna udusił swoją towarzyszkę życia. Przez dwa dni leżące na wersalce zwłoki w niczym mu nie przeszkadzały, lecz po tym jak ciało zaczęło się rozkładać, morderca spakował walizki i wyprowadził się do hotelu.

Drażniącym odorem, który dochodził z mieszkania, zainteresowali się sąsiedzi. Początkowo o źródło zapachu posądzano zaniedbywane przez najemców koty. Z mordercą skontaktowała się właścicielka lokalu, która poprosiła go o pozbycie się źródła nieprzyjemniej woni. Mężczyzna pojawił się w domu kilka dni później, jednak nie rozwiązał problemu.

Matka odkryła zwłoki ofiary

Z ofiarą bezskutecznie próbowała skontaktować się jej matka. Po wielu próbach umówiła się z właścicielką na wizytę w mieszkaniu. Gdy kobiety dotarły na miejsce, spostrzegły rozkładające się na łóżku ciało.

Mężczyznę zatrzymała policja. Przyznał się on do winy, jednak nie był w stanie wyjaśnić powodu kłótni. Resztę życia najpewniej spędzi w więzieniu.