18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Tragiczny finał kłótni. Syn zabił ojca w straszny sposób

21.10.2019  09:15
Tragiczny finał kłótni. Syn zabił ojca w straszny sposób
Tragiczny finał kłótni. Syn zabił ojca w straszny sposób Fot: Piotr Molecki/East News

Do makabrycznych wydarzeń doszło w województwie świętokrzyskim. Syn ranił ojca nożem podczas rodzinnej kłótni. Starszy mężczyzna nie przeżył. 

Śmiercią 56-letniego mężczyzny skończyła się kłótnia rodzinna w Bodzentynie. Podczas awantury, 29-letni syn ranił ojca nożem i niestety, jego ciosy okazały się być ranami śmiertelnymi.

Syn zabił ojca. Makabra w Bodzentynie

Wiadomo, że napastnik miał blisko promila alkoholu we krwi. 

Z naszych ustaleń wynika, że podczas awantury 29-latek ranił ojca nożem i oddalił się z miejsca zdarzenia. Bardzo szybko został zatrzymany na bodzentyńskim rynku przez funkcjonariuszy z miejscowego komisariatu

– powiedział asp. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Służby ratownicze podjęły próbę ratowania życia 56-letniego mężczyzny, dźgniętego nożem przez własne dziecko, ale nie udało się go ocalić. Trwają prace policji i prokuratury, które mają na celu wyjaśnienie dokładnych motywów i okoliczności tragedii.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Jest również biegły z zakresu medycyny sądowej. Będą wykonywane czynności, które pozwolą na ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia

– podkreślał asp. Majchrzak.

Miasto z pewnością jeszcze długo będzie żyło tym makabrycznym wydarzeniem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze