18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne informacje

Tragiczny pożar w Polsce. Są ofiary śmiertelne

24.01.2022  15:29
Pożar w Kałkowie
Pożar w Kałkowie Fot: Radoslaw Sowinski/Shutterstock

Trzy osoby zginęły w wyniku pożaru, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Kałków. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną wypadku był nieszczelny piec kaflowy.

Mieszkańcy Kałkowa są wstrząśnięci dramatycznym wypadkiem, do którego doszło w niedzielę. W jednym z domów jednorodzinnych wybuchł pożar, trzy osoby nie żyją.

Dwie osoby, 73-latek i 49-latek zostali wyciągnięci przez strażaków z tego domu i reanimowani na zewnątrz. Niestety, lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon obydwu mężczyzn - poinformował mł. asp. Paweł Kusiak, rzecznik prasowy KPP w Starachowicach.

Jak dodają służby, spłonęło całe wnętrze mieszkania. W walce z ogniem brało udział 25 strażaków.

Pożar w Kałkowie

Podczas przeszukiwań strawionego przez ogień budynku znaleziono zwęglone ciało jednej z ofiar, jednak jej tożsamość nie została jeszcze ustalona.

Służby pracują nad wyjaśnieniem szczegółów zdarzenia. Jedną z prawdopodobnych przyczyn dramatycznego pożaru mogło być rozszczelnienie piecyka kaflowego.