18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poszukiwania trwają

Tragiczny wypadek w Polsce. Dwie osoby nie żyją, kierowca uciekł

12.11.2021  18:40
Śmiertelny wypadek w Polsce
Śmiertelny wypadek w Polsce Fot: Policja w Olsztynie

Policja nadal poszukuje kierowcy Audi, który uczestniczył w tragicznym wypadku samochodowym w Olsztynie. Mężczyzna po zderzeniu z innym autem uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Dwie osoby nie żyją.

Do śmiertelnego wypadku doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Jak przekazał portal olsztyn.com.pl, dwa auta prawdopodobnie zderzyły się podczas wykonywania manewru zawracania przez jednego z kierowców.

Śmiertelny wypadek w Olsztynie 

Siła uderzenia była na tyle duża, że części roztrzaskanych aut leżały kilkadziesiąt metrów dalej. Niestety, próba reanimacji osób, które podróżowały Audi A6 zakończyła się niepowodzeniem. Na miejscu zmarła 23-latka oraz jej 25-letni brat. Mężczyzna, prowadzący czarne Audi A8 uciekł pieszo z miejsca zdarzenia.

Na ten moment nie można jednoznacznie wskazać, kto jest sprawcą wypadku. Będzie to wyjaśniane w czasie śledztwa - przekazał Andrzej Jurkun z KMP w Olsztynie.

Wkrótce do policyjnego laboratorium trafią próbki materiału genetycznego kierowcy, który uciekł z miejsca wypadku. Badanie pozwoli ustalić, czy to mężczyzna, który jest właścicielem auta, kierował nim w momencie zdarzenia.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratura zajmują się wyjaśnianiem okoliczności tragicznego zdarzenia. Po zderzeniu aut skrzyżowanie było zablokowane przez kilka godzin.

Czytaj także
Przeczytaj więcej