18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć na drodze

Tragiczny wypadek. Autostrada A1 zablokowana

Wojciech Kozicki
30.06.2022  09:42
Tragiczny wypadek. Autostrada A1 zablokowana - nowe informacje
Tragiczny wypadek. Autostrada A1 zablokowana - nowe informacje Fot: Facebook/Policja Województwa Łódzkiego

Śmiertelny wypadek samochodowy na autostradzie A1 – trasa jest zablokowana! Na odcinku Kamieńsk - Piotrków Trybunalski nastąpiło zderzenie lawety z samochodami osobowymi. Są informacje o ofierze śmiertelnej.

Śmiertelny wypadek samochodowy na autostradzie A1 na odcinku Kamieńsk - Piotrków Trybunalski, na wysokości Adolfinowa. Przed godziną 7:00 rano laweta zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi. Trasa jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach, a policja bada okoliczności wypadku, o czym poinformowała Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim w rozmowie z Polsat News.

Wypadek na autostradzie A1. Trasa zablokowana

Niestety, potwierdzono, że śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego. Kierowca lawety przebywa w szpitalu w Łodzi, gdzie przetransportowano go śmigłowcem LPR.

Autostrada 1 zablokowana może być nawet kilka godzin. Objazdy są wyznaczone w Kamieńsku, gdzie kierowcy muszą zjechać na drogę krajową nr 91 i dalej na wysokości Bełchatowa na drogę krajową nr 74.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą jadą w kierunku Katowic, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w skodę jadącą w tym samym kierunku. Potem oba pojazdy zjechały na kolejny pas uderzając w samochód ciężarowy  - oświadczyła Gajewska. (Polsat News)