18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

UDUSIŁ KOBIETĘ CZŁONKIEM W CZASIE SEKSU ORALNEGO

16.04.2021  16:55
UDUSIŁ KOBIETĘ  W CZASIE SEKSU ORALNEGO. Makabra w Wałbrzychu
UDUSIŁ KOBIETĘ W CZASIE SEKSU ORALNEGO. Makabra w Wałbrzychu Fot: Tinnakorn jorruang/Shutterstock

Podwójna zbrodnia w Wałbrzychu. Mieszkaniec miasta usłyszał zarzuty wykorzystania seksualnego i doprowadzenia do śmierci swojej partnerki. Kobieta zmarła w czasie gwałtu.

Przerażające rzeczy wydarzyły się w Wałbrzychu w pierwszych dniach października 2020 roku, a teraz sprawca zdarzeń usłyszał zarzuty. 60-letni Andrzej U. i jego partnerka Renata G., spotkali się i urządzili sobie "imprezkę". Razem pili niezliczone ilości alkoholu, ostatecznie we krwi kobiety wykryto ponad 5 promili.

Gdy Renata G. w stanie całkowitego upojenia alkoholowego straciła świadomość, Andrzej U. postanowił wykorzystać ją seksualnie. Zupełnie nieprzytomną zgwałcił - doszło do seksu oralnego. W czasie aktu kobieta poniosła śmierć.

Udusił w czasie gwałtu. Spędzi życie w więzieniu?

"Gazeta Wyborcza" donosi, że dopiero kilka godzin po gwałcie Andrzej U. zainteresował się losem swej towarzyszki - 60-latek zdziwił się, że ta nie daje żadnych oznak życia. Wtedy wezwał pomoc, było już jednak za późno.

Zarzuciliśmy Andrzejowi U., że działając w zamiarze ewentualnym pozbawienia życia Renaty G. w trakcie oralnego stosunku seksualnego, do którego doprowadził, wykorzystując bezradność wynikającą z jej upojenia alkoholowego, przygniatając jej głowę własnym ciężarem ciała dokonał jej uduszenia poprzez zadławienie

- mówi rzecznik świdnickiej Prokuratury Okręgowej Tomasz Orepuk.

Andrzejowi U. grozi dożywotni pobyt w więzieniu.

logo Tu się dzieje