18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

UGOTOWALI 2-letnie dziecko. Tak chcieli wymierzyć mu karę

23.02.2021  17:36
Ugotowali 2-latkę żywcem
Ugotowali 2-latkę żywcem Fot: NadyaEugene/Shutterstock

Rodzice w okrutny sposób zamordowali swoją 2-letnią córeczkę. W ramach kary za zmoczenie pieluchy dosłownie ugotowali ją żywcem. Dziecko doświadczyło piekła na ziemi z rąk osób, którym najmocniej ufało, po czym umarło w straszliwych okolicznościach.

Występują poważne wątpliwości względem tego, czy takich ludzi w ogóle powinniśmy nazywać "rodzicami". W 2017 roku w Brisbane wydarzyła się tragedia, której z niczym nie można porównać.

2-letnia wówczas Maddilyn-Rose Ava Stokes z Wielkiej Brytanii, zamiast usiąść na nocniczku - zmoczyła pieluchę. Za tę "przewinę" rodzice zgotowali małej piekło. Dosłownie.

Rodzice żywcem UGOTOWALI 2-latkę

Rodzice, widząc, co przytrafiło się dziecku, napełnili wannę po brzegi wrzącą wodą i włożyli do niej dziecko. Ukrop wywołał poparzenia drugiego stopnia na całym ciele dziewczynki. Ból 2-latki musiał być nieopisany. 

Po tych torturach rodzice wyjęli małą z wanny i położyli ją do łóżeczka, gdzie dziecko w katuszach umierało przez 5 dni bez żadnej pomocy medycznej. 

Dziecko konało nie mogąc jeść i pić, co chwila wymiotując i tracąc przytomność, na co ze spokojem patrzyli jej oprawcy. W końcu dziewczynka zmarła, a bezpośrednią przyczyną jej zgonu było zatrzymanie krążenia. 

Proces rodziców zmarłej Maddilyn trwał kilka lat, a wyroki z pewnością wielu uzna za mało surowe. Sąd w Brisbane uznał matkę i ojca 2-latki winnych zabójstwa i tortur, ostatecznie mężczyzna spędzi w więzieniu 11 lat, a kobieta 9 i pół.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze