18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nigdy tego nie zapomną

Zgubili się w Walentynki w lesie. Starszą parę odnaleziono teraz

24.02.2020  18:57
Zgubili się w Walentynki w lesie. Starszą parę odnaleziono teraz
Zgubili się w Walentynki w lesie. Starszą parę odnaleziono teraz Fot: Twitter/MarinSheriff

Para seniorów z Palo Alto w Kalifornii z pewnością nigdy nie zapomni tego, co przytrafiło im się w ostatnie Walentynki. Oto historia rodem z filmu akcji. 

Takie Walentynki nie zdarzają się często! Pewna para z Kalifornii zapewne nigdy nie zapomni tego, co się jej przytrafiło. Niewiarygodna historia 77-letniej Carol Kiparsky i 72-letniego Iana Irwina wstrząsnęła całą Ameryką.

Para wybrała się w Walentynki na przechadzkę po lesie i nie była w stanie znaleźć drogi powrotnej. Praktycznie wszyscy pożegnali już nadzieję na odnalezienie ich żywych, całych i zdrowych.

Walentynki grozy dwójki staruszków

14-lutego zostawili w pokoju hotelowym zarówno pieniądze, jak i telefony komórkowe. Miało być romantycznie, a powiało grozą. Nie wrócili do wieczora, a wtedy zaniepokojona służba hotelowa wezwała policję. 

Po pięciu dniach poszukiwań funkcjonariusze byli już pewni, że nie ma dla seniorów szansy na ratunek. Tymczasem oni, wycieńczeni, kurczowo trzymali się życia. Błąkali się po bezdrożach, pili wodę z kałuży.

Osłabiona 77-latka w pewnym momencie zgubiła nawet buty. Kiedy zdawało się, że to jednak naprawdę koniec, ktoś cudem usłyszał słabnące wołanie o pomoc staruszków. Przy pomocy śmigłowca ratunkowego zostali zabrani do szpitala.

Mamy nadzieję, że szybko dojdą do siebie.