18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący wypadek

2-latek zastrzelił swoją matkę. "Wszędzie jest krew"

14.10.2021  13:08
Dziecko zabiło swoją matkę
Dziecko zabiło swoją matkę Fot: Syda Productions/Shutterstock

Shamaya Lynn uczestniczyła w wideokonferencji ze swoimi współpracownikami, gdy nagle ktoś strzelił jej prosto w głowę. Świadkowie przerażającej zbrodni natychmiast zadzwonili po policję, jednak na ratunek 21-latki było już za późno. Mordercą kobiety okazał się jej 2-letni syn.

Do tragicznych wydarzeń doszło na Florydzie. Według informacji przekazanych przez New York Post, pistolet, którym została postrzelona młoda matka, należał do ojca dziecka. Mężczyzna trzymał broń w dziecięcym plecaku.

2-latek zabił mamę

Jak informują śledczy, 2-latek w trakcie, gdy matka skupiona była na wideokonferencji, zdołał wyciągnąć broń z leżącego na podłodze plecaka. Podczas zabawy nowym znaleziskiem maluch pociągnął za spust. Kula trafiła prosto w głowę 21-latki.

Partner Lynn po powrocie do mieszkania doznał szoku. Mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie, nie wiedząc, że zrobili to już wcześniej współpracownicy zamordowanej.

Dosłownie przed chwilą wróciłem do domu. Wszedłem do pokoju, a moja dziewczyna, która pracowała przy komputerze, jest po prostu bezwładna. Wszędzie jest krew - mówił w rozmowie z policją.

Po przeprowadzonym śledztwie zastępca prokuratora Dan Faggard oskarżył ojca o nieumyślne zabójstwo oraz przechowywanie broni w nieprawidłowy sposób. Dzieckiem zaopiekowali się krewni rodziny.

Czytaj także