18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawdziwy horror!

20-latek bił i gwałcił terapeutkę. Kobieta przeżyła koszmar

10.07.2022  14:04
20-latek znęcał się nad terapeutką
20-latek znęcał się nad terapeutką Fot: Palm Beach County Sheriff's Office

20-letni Tzavi Allswang urządził w domu prawdziwą salę tortur. Mężczyzna uwięził swoją terapeutkę, a następnie bił ją i gwałcił przez kilkanaście godzin. Po przybyciu funkcjonariuszy został postrzelony, jego stan jest krytyczny.

Historia niczym z filmu grozy wydarzyła się w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Do domu 20-letniego Alsswanga przyszła jego terapeutka. Zwykle w mieszkaniu znajdowali się inni domownicy, lecz tym razem tak się nie stało, co mężczyzna postanowił wykorzystać w najgorszy możliwy sposób.

Kobieta miała pomóc Alsswangowi w znalezieniu pracy, więc ćwiczyła z nim rozmowę kwalifikacyjną. Nagle 20-latek zaczął zadawać nieprzyzwoite pytania, a atmosfera stała się niezwykle napięta. Gdy psycholożka stwierdziła, że przerywa terapię, rozmówca stał się agresywny.

Jak relacjonuje "The New York Post", Tzavi Allswang zabrał jej telefon, a następnie ją związał.  Przez następne 15 godzin terapeutka była bita, duszona oraz wielokrotnie gwałcona. Partner ofiary wezwał na miejsce funkcjonariuszy, zaniepokojony jej przedłużającą się nieobecnością.

Horror w USA

Początkowo funkcjonariusze odstąpili od czynności, gdyż nikt nie otworzył im drzwi, a z zewnątrz nie dostrzegli niczego podejrzanego. Gdy otrzymali informację, że na podjeździe podejrzanego znajduje się auto terapeutki, wrócili na miejsce i wdarli się do mieszkania.

Napastnik ukrył kobietę w szafie, a sam stanął z nożem w ręku na wprost mundurowych. Gdy odmówił wykonania poleceń, policjanci otworzyli ogień. Jedna z kul trafiła go w głowę. 20-latek został przetransportowany do szpitala w ciężkim stanie.

Czytaj także