18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia!

24-latka zrzuciła z budynku nagie dzieci. Usłyszała surowe zarzuty

14.06.2021  15:11
Matka chciała zabić swoje dzieci
Matka chciała zabić swoje dzieci Fot: Tupungato/Shutterstock

24-letnia matka zrzuciła z wysokości pierwszego piętra swojego 2-letniego synka oraz 4-tygodniową córkę. Gdy dzieci były na ziemi podbiegła do nich, po czym zaczęła dalej je krzywdzić. Jeden ze świadków zdarzenia podbiegł do kobiety, a następnie wyrwał jej córkę z rąk.

Do przerażającego zdarzenia doszło na nowojorskim Broklynie. 24-letnia matka wyszła z dziećmi na schody ewakuacyjne znajdujące się przy mieszkaniu. Jak relacjonują świadkowie, wszyscy byli nadzy. Nagle Dejhanay Jarnell zrzuciła z kilku metrów swoją 4-tygodniową córeczkę, a potem 2-letniego syna.

24-latka chciała zabić swoje dzieci

Chwilę później matka zbiegła na dół i kontynuowała krzywdzenie córki, uderzając jej głową o beton. Na szczęście jeden ze świadków wykazał się bohaterską postawą.

W ciągu kilku sekund usłyszeliśmy huk, jakby ciało uderzyło o ziemię. Moja narzeczona zerwała się do okna i zobaczyła dwójkę dzieci na ziemi - relacjonuje 41-latek.

Mężczyzna natychmiast wybiegł z mieszkania, przeskoczył przez bramę i podbiegł do kobiety, której wyrwał z rąk ranne niemowlę.

Wkrótce na miejsce przybyła policja i pogotowie wezwane przez sąsiadów. 41-letni Carl Chin przyznał, że kobieta nie była stabilna mentalnie. Jak relacjonuje rzeczniczka tamtejszej policji, dziewczynka przeżyła, ale jej stan oceniany jest jako ciężki. 2-letni chłopiec doznał jedynie drobnych obrażeń.

24-latka trafiła do aresztu. Usłyszała zarzuty zabójstwa, napaści oraz narażenia na niebezpieczeństwo.

Czytaj także
Przeczytaj więcej