18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro!

39-latek uciął sobie penisa i rzucił do policjantów. Zdradził powód

06.09.2021  13:46
39-latek uciął sobie członka
39-latek uciął sobie członka Fot: Brian A Jackson/Shutterstock

Do wstrząsającego pościgu doszło na autostradzie stanowej nieopodal Cookeville w USA. 39-letni Gilbert podczas ucieczki przed policją, wyciągnął nóż, a następnie odciął swojego penisa i rzucił w kierunku jadących radiowozów. Powód tej decyzji okazał się zaskakujący.

W środę jeden z policyjnych patroli spostrzegł stojącą na poboczu Hondę Accord. Funkcjonariusz Bobby Johnson zatrzymał się za autem, a następnie włączył sygnały świetlne, informując kierowcę o kontroli. Jednak właściciel Hondy, zamiast grzecznie poczekać, rozpoczął ucieczkę.

39-latek uciął sobie penisa

Ku zdumieniu funkcjonariusza, w trakcie pościgu kierowca otworzył drzwi pojazdu, po czym wyrzucił coś na jezdnię. Uciekinier był nagi i zakrwawiony.

Na miejsce przysłano posiłki, które dzięki rozłożonym kolczatkom zdołały zatrzymać pirata drogowego. Jak się okazało, 39-latek potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej, gdyż w czasie ucieczki uciął sobie część penisa i rzucił na autostradę.

Do tej pory nie ustalono, czy brakująca część penisa została odnaleziona i przyszyta. Według relacji mundurowych mężczyzna dokonał tego czynu, gdyż kazały mu "głosy z radia". Jak twierdził, dzięki okaleczeniu ciała miał uratować świat.

Penisowy miotacz jest dobrze znany lokalnym funkcjonariuszom. Mężczyzna ma na swoim koncie już próby kradzieży samochodów, a także stawianie oporu podczas aresztowania.

Czytaj także