18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mały morderca, wielka tragedia

5-latek zabił własną matkę. Skąd wziął broń?

07.09.2021  22:03
Dziecko zastrzeliło matkę w USA. Skąd 5-latek wziął broń?
Dziecko zastrzeliło matkę w USA. Skąd 5-latek wziął broń? Fot: TOMASZ SZATKOWSKI/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w USA. 5-latek z Arizony zabił własną matkę z broni palnej. Pomimo walki lekarzy o jej życie, strzał w klatkę piersiową okazał się zabójczy.

W miniony piątek w USA rozegrała się niewyobrażalna tragedia. 38-letnia Michele Cox przebywała z czwórką dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz z mężczyzną w wieku 40 lat w domu w Casa Grande nieopodal Phoenix. Nagle 5-letni chłopiec użył broni palnej i strzelił mamie w klatkę piersiową.

Dziecko zabiło matkę. Dramat w USA

Postrzelona kobieta została przetransportowana helikopterem do szpitala w Chandler. Lekarze nie dali rady uratować jej życia.

Policja potwierdziła, że 5-latek oddał jeden strzał, ale nie są jasne okoliczności w jakich broń palna znalazła się w jego rękach. Śledztwo wciąż jest w toku, ale detektywi wstępnie uznali tragedię za „przypadkową strzelaninę”. Policja nie udzieliła mediom informacji kto był właścicielem broni i kto ewentualnie poniesie konsekwencje za jej użycie.

Czytaj także