Matka pozwoliła i patrzyła

Babcia zabiła 4-letnią wnuczkę alkoholem. "Piła za karę"

Wojciech Kozicki
24.04.2022  09:29
USA. Babcia zabiła 4-letnią wnuczkę alkoholem. "Musiała pić za karę"
USA. Babcia zabiła 4-letnią wnuczkę alkoholem. "Musiała pić za karę" Fot: CORDELIA MOLLOY/Science Photo Library/East News

Potworna zbrodnia, babcia na śmierć upiła 4-letnią wnuczkę. Dziewczynka „za karę” musiała wypić pół butelki whisky. Matka dziecka patrzyła jak jej dziecko umiera i nie zadzwoniła na 911. Obie kobiety odpowiedzą za morderstwo pierwszego stopnia.

Patologiczny horror i śmierć małego dziecka w Luizjanie w USA. Czterolatka wzięła łyk z butelki whisky, która stała na stole. Babcia (53-letnia Roanne Record) postanowiła ją za to ukarać i zmusiła wnuczkę, by klęczała i wypiła do końca pozostałe pół butelki drogiego kanadyjskiego trunku. Matka (28-letnia Kadjah Record) stała obok i patrzyła jak malutka China umiera od zatrucia alkoholem.

Śmiertelne zatrucie alkoholem u dziecka. Horror w USA

Rodzeństwo dziewczynki wezwało policję do „nieprzytomnej dziewczynki i złej babci”. Funkcjonariusze zjawili się domu w dzielnicy Windsor Place w Baton Rouge w czwartek rano, ale było już jednak za późno, by uratować 4-letnie dziecko. Stężenie alkoholu w jego krwi przekraczało wartość, która mogła zabić dorosłego człowieka.

Biuro koronera, które zleciło w piątek sekcję zwłok dziewczynki, potwierdziło, że przyczyną śmierci czterolatku było ostre zatrucie alkoholem. Urzędnicy dodali, że sposób śmierci malucha został uznany za zabójstwo – podaje Wirtualna Polska.

Amerykańskie media ujawniły, że gdy China straciła przytomność, matka nie wezwała pogotowia. Wsadziła jedynie dziecko do wanny.

Matka i babcia zostały zatrzymane przez policję. Obie oskarżono o morderstwo pierwszego stopnia.

Czytaj także