18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szaleniec schwytany

Kanibal zjadł 70-latka. Mięso podgrzewał w mikrofali

21.12.2021  21:56
Kanibal zamordował 70-latka
Kanibal zamordował 70-latka Fot: CC7/Shutterstock

39-latek z USA zamordował 70-letniego mężczyznę, by następnie go zjeść. Oskarżony ciało seniora kroił na kawałki i podgrzewał sobie w mikrofali. Jak twierdzi, ludzkie mięso miało wyleczyć jego mózg. Chyba jednak nie pomogło...

James David Russel z Idaho stanął przez amerykańskim sądem w związku z podejrzeniem o morderstwo 70-letniego Davida M. Flageta. We wrześniu ciało seniora znaleziono w samochodzie zaparkowanym przed domem zabójcy.

Kanibal zjadł 70-latka

Policjanci w mieszkaniu zatrzymanego znaleźli zakrwawioną kuchenkę mikrofalową, nóż, miskę oraz torbę, w której 39-latek przynosił sobie "jedzenie" do domu. Na zabezpieczonych przedmiotach wykryto ślady krwi ofiary.

Podczas przesłuchania przed wymiarem sprawiedliwości Russel twierdził, że konsumował ciało 70-latka w trosce o swoje zdrowie. Jak podkreślał, odcinanie części ciała może mieć właściwości lecznicze, natomiast ludzkie mięso "uleczy jego mózg".

39-latek został oskarżony o kanibalizm i morderstwo pierwszego stopnia. Obecnie przebywa w areszcie. Smakosz ludzkiego mięsa resztę swojego życia prawdopodobnie spędzi za kratkami.