18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo

Matka wyrzuciła noworodka do kosza. Chłopiec trafił do szpitala

Bartłomiej Ciepielewski
13.01.2022  18:23
Dziecko trafiło do kosza
Dziecko trafiło do kosza Fot: Everything Lubbock/YouTube

Nastoletnia matka chwilę po porodzie podjechała autem do kosza na śmieci i wrzuciła tam niewielką reklamówkę. Po kilku godzinach przechodząca obok grupa ludzi usłyszała krzyk. Jak się okazało, w pojemniku leżał noworodek. Sprawą zajmuje się wymiar sprawiedliwości.

Do zdarzenia doszło w mieście Hobbs na terenie stanu Nowy Meksyk w USA. Na opublikowanych w sieci nagraniach z monitoringu widać, jak 18-latka podjeżdża samochodem pod śmietnik, do którego wrzuca plastikową reklamówkę, a następnie pospiesznie odjeżdża.

Sześć godzin później przechodzący tamtędy mieszkańcy usłyszeli krzyk dziecka. Na miejsce wezwano medyków i policję. W koszu znajdował się noworodek.

Nastolatka trafi za kratki

Lekarze przyznają, że dziecko przeżyło dzięki zdecydowanej reakcji osób, które tamtędy przechodziły. Noworodek trafił do szpitala, jego stan zdrowia zaczyna się powoli poprawiać.

Nieodpowiedzialną matkę udało się namierzyć dzięki nagraniom z monitoringu. Nastolatka trafiła na komisariat, gdzie w trakcie przesłuchania swoje zachowanie tłumaczyła tym, że spanikowała. Jak twierdzi, o ciąży dowiedziała się dopiero dzień przed porodem. Grozi jej kara nawet do 15 lat więzienia.