18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pobożny morderca

Podpalił matkę i brata. "Nie przestrzegalii Biblii"

Wojciech Kozicki
26.07.2021  11:25
Philip Mills podpalił dom swoich bliskich. Powodem była religia
Philip Mills podpalił dom swoich bliskich. Powodem była religia Fot: Policja w El Paso

Horror i dramat w USA. Mężczyzna z El Paso w Teksasie przyznał się, że podpalił dom z bratem i matką w środku. Dlaczego dopuścił się tak potwornej zbrodni? Okazuje się, że postanowił ich ukarać, gdyż  nie przestrzegali Biblii.

USA i zbrodnia jak z horroru. 40-letni Philip Mills z teksańskiego Fandango Place (El Paso) podpalił dom, w którym przebywali jego 82-letnia matka i 54-letni brat Paul Aaron Mills.  Mężczyzna poniósł śmierć w pożarze, a kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Obecnie jest w stanie krytycznym. Jak ujawnia New York Post, gdy psychopata podczas przesłuchania dowiedział się, że kobieta przeżyła, zaczął się śmiać. Wiadomo również, że usłyszał zarzut podpalenia i morderstwa.

Religijna zbrodnia w USA. Podpalił matkę i brata

Philip Mills przyznał się do zbrodni. Opowiedział policjantom jak spuścił benzynę z kosiarki do trawy, a następnie polał nią kanapę, by rozniecić ogień. Spodziewał się, że członkowie rodziny mogą uciec z pożaru, więc czekał przed domem z kamieniami, by ich dobić.

Jak podał New York Post, matce udało się w wydostać z płonącego domu i została uratowana przez funkcjonariuszy służb, którzy jako pierwsi przyjechali na miejsce. Kobieta w krytycznym stanie trafiła do szpitala – Radio ZET.

Mills nie ukrywał podczas przesłuchania dlaczego chciał wymordować członków swojej rodziny. Nie byli wystarczająco pobożni i nie przestrzegali Biblii.