18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dawała mu nie tylko korepetycje

Nauczycielka robiła "szubi dubi" z uczniem. Swawolnica jest w ciąży

Wojciech Kozicki
12.10.2021  11:03
Znowu seks skandal w USA. Kolejny romans nauczycielki z uczniem
Znowu seks skandal w USA. Kolejny romans nauczycielki z uczniem Fot: David R. Frazier/Science Source/East News, YouTube screen

Znowu! Co się dzieje z nauczycielkami z USA? Jurność i żądza je rozpierają aż strach! KOLEJNA została aresztowana, ponieważ wdała się w romans z uczniem i uprawiali seks. Tym razem sprawa jednak jest znacznie poważniejsza, bo seksualnie nieposkromiona Heiry Calvi zaszła w ciążę!

Kolejna nauczycielka w USA uprawiała z seks w uczniem. Tym razem erotycznym drapieżnikiem polującym na nieletnich kochanków okazała się 41-letnia Heiry Calvi. Jej ofiarą padł 15-latek. Podczas aresztowania oznajmiła policjantom, że jest w ósmym miesiącu ciąży, ale nie chciała ujawnić, kto jest ojcem dziecka. Mamy pewne podejrzenia kto maczał w tym palce, a wy?

Seks z nauczycielką i ciąża. Dla kogo będzie to boleśniejsza lekcja?

Jak ujawniły amerykańskie media, Calvi do niedawna uczyła na Florydzie w JC Bermudez Doral High School oraz gimnazjum znajdującym się w tym samym budynku. Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje o romansie z uczniem, została zawieszona przez dyrekcję szkoły. Wiadomo również, że uczyła poszkodowanego chłopca, gdy uczęszczał do gimnazjum i liceum.

Do zbliżenia nauczycielki z uczniem doszło pod koniec 2020 roku, gdy zaczęła udzielać mu w domu korepetycji. Uwiodła go, a inni uczniowie donieśli o sprawie dyrekcji. Okazało się, że 15-latek pokazał rówieśnikom nagranie na telefonie, na którym widać było jak uprawiał seks z nauczycielką. Wkrótce policja odkryła ich erotyczne rozmowy na WhatsAppie oraz nagie zdjęcia w telefonie.

Kiedy z nim rozmawialiśmy, zaprzeczył, jakoby był ofiarą gwałtu. Po prostu powiedział nam, że nie został zgwałcony. Ale chcę zaznaczyć, że zgodnie z prawem Florydy nieletni nie może wyrazić zgody na współżycie – powiedział rzecznik policji Doral Rey Valdes.

Heiry Calvi trafiła w czwartek do aresztu, a w piątek była już na wolności, ponieważ wpłaciła kaucję w wysokości 19 tys. dolarów. Nadal nie chce ujawnić kto jest ojcem dziecka, a rzecznik policji oświadczył, że „nie będzie spekulacji na ten temat”.