18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaliczała nie tylko egzaminy

Nauczycielka robiła szubi dubi riki tiki z uczniem

Wojciech Kozicki
05.08.2022  16:28
Nauczycielka uprawiała seks w szkole z uczniem. Fortnite, romans i ciąża
Nauczycielka uprawiała seks w szkole z uczniem. Fortnite, romans i ciąża Fot: TOMBALL POLICE DEPARTMENT

Romans w szkole w USA i kochliwa nauczycielka-pedofilka. Potwierdzono, że nauczycielka sięgnęła po zakazany owoc miłości i uprawiała seks z nastoletnim uczniem. Amerykańska policja ujawnia wstrząsające szczegóły dotyczące sprawy molestowania w szkole. Czy nauczycielka była również w ciąży z uczniem i jaki dostanie wyrok?

Marka Bodine to 32-letnia nauczycielka z miejscowości Tomball w amerykańskim stanie Teksas. Nie jest to jednak zwykła pani belfer pisząca kredą po tablicy. Wolała przekazywać szeroko pojętą wiedzą z zakresu anatomii i przygotowania do życia w rodzinie. Wdała się w romans z uczniem! W 2018 roku ofiarą  właśnie rozwiedzionego ciała pedagogicznego padł 13-letni chłopak, a ich bliskie stosunki trwały prawie 3 lata. Wspólna gra w Fortnite przerodziła się w patologiczne uczucie i kontakty seksualne, ale w końcu wpadli.

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Grzeszne ciało pedagogiczne

Jak podaje "People", w końcu kolejne osoby zaczęły zwracać uwagę na to jak blisko Marka Bodine jest z uczniem, a ona przekonywała dyrektora szkoły, że nastolatek ją nagabuje. On natomiast zeznał, że uprawiał seks z nauczycielką w klasie i w jej samochodzie. Nie miał twardych dowodów, ale nauczycielka przyznała się do winy.

Szybko wyszła na jaw treść ich korespondencji, która bez cienia wątpliwości wskazywała, jak wyglądała ta relacja. 13-latek i jego nauczycielka uprawiali seks również w szkole i wysyłali sobie erotyczne wiadomości. Gdy kobieta została zatrzymana, przyznała się do winy – podaje Polsat News.

32-letnia Bodine jest skończona jako nauczycielka, ale będzie mogła realizować swoje rozpustne pasje za kratami do woli, a okazji ku temu zapewne nie zabraknie. Prokurator żądał dla niej od 20 do nawet 40 lat pozbawienia wolności. Finalnie skazano ją na 60 dni aresztu i 10 lat więzienia w zawieszeniu. Jako okoliczność zmniejszającą wyrok uznano fakt, że niedawno urodziła dziecko. Nie jest to jednak owoc jej miłości z uczniem.

W zakładzie karnym będzie mogła stawić się w czerwcu 2023 roku, po tym jak jej dziecko podrośnie. Co więcej, zostanie wpisana do rejestru przestępców seksualnych i będzie musiała poddać się terapii.