18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra i bestialstwo

Dzieci jadły tapetę i styropian ze ścian. Żyły w brudzie i skrajnym głodzie

26.11.2019  14:29
Dzieci jadły tapetę i styropian ze ścian. Żyły w brudzie i skrajnym głodzie
Dzieci jadły tapetę i styropian ze ścian. Żyły w brudzie i skrajnym głodzie Fot: /REPORTER

Ukraina była miejscem kaźni dla 2-letniej Ani i 5-letniej Diany. Matka znęcała się nad dziewczynkami, a służby w żaden sposób nie reagowały. 

Ukraina przyniosła dwóm malutkim dziewczynkom koszmar, który zadała im matka. 2-letnia Ania i 5-letnia Diana żyły w skrajnym brudzie i głodzie. Dzieci jadły styropian i tapetę ze ścian, żeby jakoś przetrwać.

Służby ukraińskie nie reagowały z powodu biurokratycznych mechanizmów. Chociaż sąsiedzi kobiety, jej konkubenta i biednych dzieci alarmowali, że u rodziny źle się dzieje, to służby były przekonane, że wyrodna matka jedynie gości na danym terenie, a tym samym, jej sprawa należy do urzędników z innej miejscowości.

Ukraina: małe dzieci jadły styropian i tapety ze ścian

Strach pomyśleć, do czego by doszło, gdyby nie policja. Policjanci przyjechali bowiem do mieszkania kobiety na interwencję, wezwani przez jej konkubenta. Mężczyzna skarżył się, że kobieta bije go i demoluje mieszkanie.

Kiedy funkcjonariusze zobaczyli warunki i stan, w jakim znajdują się małe dziewczynki, natychmiast zabrali je do szpitala. W mieszkaniu było brudno, nie działała toaleta, a rodzina załatwiała się do wanny, po podłodze zaś pełzały robaki. Dziewczynki spały w kołdrze czarnej od brudu oraz były tak skrajnie niedożywione, że jadły tapety i styropian ze ścian.

Lekarze potwierdzili niedożywienie dzieci, a także zauważyli, że dziewczynki mają wszy. 

To straszne, że w XXI wieku dalej dochodzi do takich strasznych wydarzeń. Liczymy, że wobec wyrodnej matki zostaną wyciągnięte odpowiednie i sprawiedliwe konsekwencje. 

logo Tu się dzieje