18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiele dzieci zginęło

WIDEO z wypadku w Elżbietowie. Masakra na drodze

Wojciech Kozicki
30.06.2021  14:37
Jaka była przyczyna wypadku w Elżbietowie? Szokujące nagranie WIDEO
Jaka była przyczyna wypadku w Elżbietowie? Szokujące nagranie WIDEO Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

We wtorek wydarzył się tragiczny wypadek w Elżbietowie, w którym zginęło 5 osób, w tym troje dzieci. W sieci udostępniono nagranie wideo z wypadku, które pozwoli ustalić przyczynę tragedii.

We wtorek ok. godz. 12.30 w miejscowości Elżbietów w powiecie sochaczewskim doszło do strasznego wypadku. Nastąpiło zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Zginęło 5 osób podróżujących autem, czyli dwie dorosłe kobiety i trójka dzieci. Jak podaje mł. asp. Agnieszka Dzik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, w rozmowie z Onetem, skodą kierowała 47-letnia kobieta. W aucie jechała także jej dziewięcioletnia córka. Z przodu pojazdu siedziała 39-letnia kobieta, która jechała również z dwójką swoich dzieci w wieku czterech i siedmiu lat. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy.

Wypadek w Elżbietowie. Zderzenie z ciężarówką

Jaka była przyczyna wypadku w Elżbietowie? Do internetu trafiło nagranie wideo z kamery zamontowanej w samochodzie jadącym za ciężarówką. Widać na nim jak samochód osoby jadący z dużą prędkością wjeżdża z boku w pojazd ciężarowy.

Jak wyjaśniła rzeczniczka komendy w Sochaczewie, z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą wyjechała z drogi podporządkowanej i wtedy doszło do zderzenia z ciężarówką – podaje Onet.pl.

Internauci w komentarzach apelują, by nie oskarżać przedwcześnie kobiety, która spowodowała wypadek. Biorą pod uwagę, że przyczyną dramatu mogła nie być brawura, lecz kobieta mogła zasłabnąć lub mogło dojść do awarii samochodu.

Nagranie WIDEO z wypadku w Elżbietowie: