DRAMAT W WIELKOPOLSCE

Wstrząsająca tragedia. NARZECZENI ZMARLI CHWILĘ PRZED ŚLUBEM

01.09.2021  17:07
Narzeczeni zginęli dzień przed ślubem. Tragedia w Wielkopolsce
Narzeczeni zginęli dzień przed ślubem. Tragedia w Wielkopolsce Fot: pgaborphotos/Shutterstock

26-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna zginęli na miejscu w tragicznym wypadku na drodze DW 444 w okolicach miejscowości Świeca. Ich auto zderzyło się z samochodem ciężarowym.

Wstrząsające informacje płyną z Wielkopolski. W środę 1 września w kościele pw. św. Anny w Niedźwiedziu Wielkopolskim (koło Ostrzeszowa) miał się odbyć ślub 26-letniej Martyny i jej 32-letniego narzeczonego Bartosza. Uroczystość została odwołana. Zamiast niej, rodziny i przyjaciele młodych szykują się do pogrzebu.

Dzień przed planowanym ślubem, 31 sierpnia, para udała się do sali weselnej w Ostrzeszowie. Po drodze, na wysokości miejscowości Świeca, doszło do potwornego wypadku - samochód narzeczonych zderzył się z ciężarówką i wypadł z drogi. Martyna i Bartosz zginęli na miejscu.

Narzeczeni zginęli dzień przed ślubem

Kierowca TIRa nie odniósł większych obrażeń - zaraz po wypadku służby przybyłe na miejsce udzieliły mu niezbędnej pomocy. Zlecono sprawdzenie, czy mężczyzna nie znajdował się pod wpływem alkoholu - badanie wykazało, że był trzeźwy.

Dokładna przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana. Jedna z wersji, przedstawiona przez se.pl zakłada, że auto Martyny i Bartosza wpadło w poślizg na mokrej drodze i wypadło z pasa, uderzając w samochód ciężarowy. Policja nie potwierdza tych doniesień, nie podaje też innych przyczyn tragicznego zdarzenia.

Czytaj także