18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

na miejscu śmigłowce LPR

DRAMATYCZNY WYPADEK AUTOBUSU pod Warszawą! Jest wiele ofiar

Emilia Waszczuk
27.06.2022  16:36
Tragiczny wypadek w Ząbkach
Tragiczny wypadek w Ząbkach Fot: NewsLubuski/East News, zdjęcie ilustracyjne

Droga nr 631 jest zablokowana po tragicznym wypadku. Autobus podmiejski uderzył w ciężarówkę. Nie żyje jedna osoba, osiem jest cięzko rannych.

W Ząbkach pod Warszawą doszło do tragicznego wypadku drogowego. Tuż przed godziną 15 autobus podmiejski linii Z2 zderzył się z ciężarówką. Jest wielu rannych i jedna ofiara śmiertelna.

O tragicznym zderzeniu dwóch pojazdów informuje TVN Warszawa. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 631 w Ząbkach. Na miejsce ściągnięto m.in. trzy śmigłowce LPR i śmigłowiec wojskowy, a także dziewięć karetek.

Tragiczny wypadek autobusu w Ząbkach

Informację o wypadku potwierdza w rozmowie z TVN Warszawa Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Na wysokości skrzyżowania Piłsudskiego i Szwoleżerów doszło do zderzenia autobusu i ciężarówki. Na miejscu są służby ratownicze oraz policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku

- przekazała policjantka w rozmowie z mediami.

Z informacji TVN wynika, że autobus linii podmiejskiej uderzył w naczepę ciężarówki. Na miejscu poza pogotowiem ratunkowym pracuje około 60 strażaków i 16 wozów strażackich.

Katarzyna Urbanowska z zespołu prasowego mazowieckiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej potwierdza śmierć jednej osoby. Osiem kolejnych ma być ciężko rannych. Droga 631 jest zablokowana w obu kierunkach.