18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Który to już?

WYPADEK. Limuzyna z ministrem uderzyła w TIR-a

Emilia Waszczuk
02.12.2021  08:05
Kolizja limuzyny. W środku wiceminister zdrowia
Kolizja limuzyny. W środku wiceminister zdrowia Fot: PRZEMYSŁAW WIERZCHOWSKI/REPORTER

Kolejny wypadek limuzyny rządowej. Samochód zderzył się z TIR-em. W środku był jeden z ważniejszych polityków Ministerstwa Zdrowia - Waldemar Kraska. 

Kierowcy rządowi to zupełnie inna kategoria ludzi zasiadających za kółkiem? W ostatnich latach co chwila słyszymy o wypadkach i stłuczkach, gnaniu z zawrotną prędkością przez wioski i miasta... Szczęśliwie jak dotąd nie doszło do większej tragedii, okazji było jednak co nie miara.

Ostatnia nadarzyła się w środę wieczorem, kiedy to rządowa limuzyna zderzyła się z TIR-em.

Wypadek. W limuzynie minister

Do zdarzenia doszło na moście Grota-Roweckiego w Warszawie, tuż nad trasą Jagiellońską. Limuzyna wjechała na pas tranzytowy dla ciężarówek, tam zderzyła się z jednym z aut dostawczych.

Skoda superb zderzyła się z tirem. Na miejscu są policjanci i pracownicy służby autostrady. Ani na jednym, ani na drugim samochodzie nie widać zbyt dużych uszkodzeń

- informował reporter TVN Warszawa.

Samochodem podróżował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Szczęśliwie politykowi ani nikomu innemu nie stała się żadna krzywda. Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz potwierdził, że Waldemar Kraska i jego kierowca są cali i zdrowi. Przekonywał też, ze winny stłuczki jest kierowca TIR-a.

Czytaj także
Przeczytaj więcej