18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo +18

Dzieci na kwarantannie gwałciły psa. "Chciałem się pobawić"

Wojciech Kozicki
14.04.2020  13:07
Zoofilia w Polsce na kwarantannie - jaka kara spotka nastolatków?
Zoofilia w Polsce na kwarantannie - jaka kara spotka nastolatków? Fot: Facebook/ Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

W Polsce szaleje koronawirus, a w domach na kwarantannie dochodzi do dramatów i niewyobrażalnego bestialstwa. Służby poinformowały, że w Wałbrzychu nastolatkowie znęcali się nad zwierzętami, a jeden z nich dopuścił się „aktów zoofilskich” wobec małego psa.

Horror w Wałbrzychu. Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt ujawnił, że dwóch nastolatków z rodziny objętej kwarantanną znęcało się nad zwierzętami. Służby interweniowały 13 kwietnia i ustalono, że 12- i 15-latek nagrywali i publikowali w internecie makabryczne filmy, na których katowali psy i kota.

Zoofilia w Polsce na kwarantannie

Ujawniono, że zwyrodnialcy dopuszczali się wobec zwierząt również czynności seksualnych, o czym donieśli sąsiedzi i potwierdziła to matka chłopców. Wkrótce młode bestie przyznały się do czynów zoofilskich.

Były "zabawką" dla chłopców. Zwierzęta miały być podduszane, rzucane o ściany, bite, kopane. Jednego z psów dotykali i stymulowali, doprowadzając do wytrysku – opisuje makabrę „Wyborcza”.
Po ryju klepałem. Chciałem się pobawić – mówił jeden z chłopców na nagraniu wideo.

DIOZ podaje, że rodzinie odebrano kota i dwa psy. Jeden z nich to 5-miesięczny szczeniak, który reaguje paniką i agresją na dotyk. Drugi pies to kilkunastoletni i zaniedbany york. Jest skrajnie wystraszony.

DIOZ opublikował wideo z interwencji w mieszkaniu. Chłopcy tłumaczyli, że gdy znęcali się nad zwierzętami, ich matka była w domu, ale przebywała w toalecie.

Wszystkie zwierzęta (dwa psy i kot) zostały odebrane z tego miejsca, a o sprawie zostanie zawiadomiony Sąd Rodzinny oraz Prokuratura. Rodzina jest już objęta nadzorem kuratora, a sprawcy znęcania się nad zwierzętami przebywają w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii - na czas epidemii wrócili do domu. Dzieci Sylwii K. biją ją i wyzywają, przy niej także palą papierosy. Są postrachem wśród okolicznych sąsiadów, którzy jednak przerwali zmowę milczenia i opowiedzieli nam o tym, co dzieje się w domowym zaciszu i w jaki sposób zwierzęta są katowane – pisze DIOZ na Facebooku.

Dwóch nastolatków znęcało się nad zwierzętami. Matka była w domu! [WIDEO +18]

 

logo Tu się dzieje