18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Ciało kobiety znalezione w akademiku. Było na balkonie

14.10.2021  12:55
Warszawa: Zwłoki na AWF-ie
Warszawa: Zwłoki na AWF-ie Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Warszawa stała się miejscem wstrząsającego odkrycia. Na balkonie akademika AWF-u znaleziono zwłoki młodej kobiety. To wydarzenie dogłębnie wstrząsnęło przede wszystkim studentami wspomnianej uczelni.

Cała Warszawa, a przede wszystkim Akademia Wychowania Fizycznego, pozostaje pogrążona w szoku. Na balkonie akademika tej właśnie uczelni odnalezione zostały zwłoki młodej kobiety. Policja natychmiast rozpoczęła działania.

Ponieważ przy zwłokach odnaleziono również dokument tożsamości, nie było problemu ze zidentyfikowaniem zmarłej. Do makabrycznego odkrycia doszło na terenie żeńskiego akademika Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Marymonckiej.

Warszawa: Zwłoki odnalezione w akademiku

Według nieoficjalnych ustaleń ciało znalazł pracownik uczelni. Kiedy zauważył osobę, która pozostaje w bezruchu, zdecydował się na wezwanie odpowiednich służb. Aktualnie na miejscu pracuje policja i prokurator.

 O 7:50 przyjęliśmy zgłoszenie o zwłokach młodej kobiety odkrytych w akademiku przy ul. Marymonckiej

- powiedziała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji.

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie jak na razie nie udziela na ten temat żadnych informacji. Trwa milczenie, które jedynie wzmaga napięcie osób zainteresowanych sprawą.

Trwa postępowanie policyjne. Nie jesteśmy upoważnieni do udzielania jakichkolwiek informacji

- powiedziała rzeczniczka AWF Agata Przewoźna.

Czytaj także