18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar

Roczne dziecko WYPADŁO Z 4. PIĘTRA

26.08.2022  14:39
Warszawa: Roczne dziecko wypadło z 4. piętra bloku na Bemowie
Warszawa: Roczne dziecko wypadło z 4. piętra bloku na Bemowie Fot: JACEK BORON/REPORTER

Warszawa wciąż nie może się otrząsnąć. Roczne dziecko wypadło z 4. piętra bloku przy Pełczyńskiego na Bemowie. Policja bada okoliczności wypadku.

Takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Warszawa wstrzymała oddech po tym, jak wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o rocznym dziecku, które wypadło z 4. piętra bloku mieszkalnego. Służby na Bemowie mają teraz pełne ręce roboty.

Warszawa: Roczne dziecko wypadło z 4. piętra bloku na Bemowie

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Wiadomo już, że dziecko było pod opieką rodziców, a policja ustaliła, że oboje byli wtedy trzeźwi. Mała dziewczynka na szczęście przeżyła ten koszmarny wypadek i trafiła do szpitala.

Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do czegoś tak strasznego. Policja ma teraz pełne ręce roboty i w związku z wypadkiem przy ul. Pełczyńskiego na Bemowie przesłuchani zostaną kolejni świadkowie.

Dzieci są niesamowicie ruchliwe i czasem wystarczy dosłownie sekunda, by doszło do niespodziewanej tragedii. Latem wypadków z udziałem dzieci jest więcej, być może ma to swoje źródło w rozproszeniu wynikającym z walki ze zbyt wysokimi temperaturami.

Mamy nadzieję, że dziewczynka wróci do pełni zdrowia. Trzymamy za to kciuki z całych sił!