18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja szuka sprawcy

Atak nożownika w Warszawie. Jatka w galerii handlowej

Wojciech Kozicki
18.07.2021  09:50
Atak nożownika w Warszawie. Krwawa kłótnia w galerii handlowej Westfield Arkadia
Atak nożownika w Warszawie. Krwawa kłótnia w galerii handlowej Westfield Arkadia Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Warszawa i atak nożownika w galerii handlowej Westfield Arkadia. Między osobami w obiekcie handlowym doszło do kłótni, a nagle jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i zaczął krwawą jatkę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie i atak nożownika. W sobotę 18 lipca ok. godziny 18:00 w galerii handlowej przy al. Jana Pawła II doszło do kłótni między trzema obywatelami Gruzji. Jeden z mężczyzn okazał się wyjątkowo agresywny i wyciągnął nóż, którym ranił dwie osoby. Następnie uciekł z obiektu handlowego.

Nożownik w Warszawie. Jatka w Arkadii na Jana Pawła II

Policja potwierdziła, że w Westfield Arkadia w Warszawie doszło do ataku nożem. Sierż. sztab. Monika Nawrot, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji, w rozmowie z Super Expressem, poinformowała, że dwaj mężczyźni trafili do szpitala z powierzchownymi obrażeniami. Ich życie nie jest zagrożone.

Na miejscu zdarzenia wciąż są policjanci, którzy prowadzą czynności związane z atakiem, między innymi zabezpieczają nagrania z kamer monitoringu w CH Arkadia – podaje Polsat News.

Czytaj także
Przeczytaj więcej