niewyobrażalne

Makabra w Warszawie. Policjant zamordował własnego syna

05.11.2019  19:09
Makabra w Warszawie. Policjant zamordował własnego syna
Makabra w Warszawie. Policjant zamordował własnego syna Fot: Shutterstock

Makabra na warszawskim Ursynowie. W nocy z 1 na 2 listopada w jednym z bloków przy ulicy Kłobuckiej doszło do morderstwa. Sprawcami mają być ojciec i jego syn. Ofiarą - drugi z synów mężczyzny.

Okrutne morderstwo w Warszawie. 27-letni Sebastian K. został uduszony we własnym łóżku. Jego oprawcami okazali się brat i ojciec. Jak nieoficjalnie donosi lokalny portal haloursynów.pl, starszy z mężczyzn to emerytowany policjant.

W dniu morderstwa w mieszkaniu przy ulicy Kłobuckiej miało dojść do libacji i kłótni. Na miejsce sąsiedzi wezwali patrol policji. Już o godzinie 18, pierwszego listopada, najstarszy z mężczyzn rozmawiał z mundurowymi na podwórku i przekonywał ich, że nic złego w jego domu się nie dzieje. Możliwe, że już wtedy Sebastian K. nie żył. To zbadają biegli. Tymczasem oficjalnie, do zbrodni miało dojść wiele godzin później - około godziny 5 rano.

Nie przyznają się do winy

Sprawą zajęła się Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Mirosław K. i jego syn Kamil K. usłyszeli zarzuty zabójstwa.

Mirosław K. oraz Kamil K. podejrzani są o to, że działając wspólnie i w porozumieniu w nocy 2 listopada 2019 r. w jednym z mieszkań przy ulicy Kłobuckiej pozbawili życia poprzez uduszenie Sebastiana K.

- informuje Łukasz Łapczyński z PO w Warszawie.

Ani ojciec, ani syn nie przyznają się do zarzucanego im czynu. Obaj odmówili też składania wyjaśnień w sprawie. Sąd nałożył na nich zapobiegawczą karę aresztu, w wymiarze 3 miesięcy. Mężczyznom grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej
Komentarze