Znowu to samo

Warszawiak zabił na pasach i uciekł. Pomóż policji go znaleźć

Emilia Waszczuk
01.12.2019  12:02
Warszawiak zabił na pasach i uciekł. Pomóż policji go znaleźć
Warszawiak zabił na pasach i uciekł. Pomóż policji go znaleźć Fot: Shutterstock

Kolejny śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych. W sobotę w Warszawie kierujący mercedesem zabił około 50-letniego mężczyznę. I uciekł.

Seria śmiertelnych wypadków na przejściach dla pieszych trwa. Kolejny już w ostatnich tygodniach podobny przypadek miał miejsce w Warszawie, w sobotę po godzinie 22.

Na "zebrze" przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Dolnej został potrącony około 50-letni mężczyzna. Przechodzień przechodził przez jezdnię, gdy na pasy wjechał mercedes. Kierowca porzucił auto i zniknął. Również jego pasażer zbiegł z miejsca wypadku, pozostawiając na ulicy ciężko rannego mężczyznę.

Niestety w wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu. Jest to około 50-letni mężczyzna. Nie znamy do tej pory jego tożsamości, trwają ustalenia, nie miał przy sobie dokumentów

- powiedział PAP podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Policja apeluje o pomoc

Policja apeluje o kontakt do każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje w sprawie.

Gorący apel do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, byli świadkami, bądź mogą wiedzieć, gdzie teraz przebywa kierujący jak i pasażer tego pojazdu, lub wiedzą, kto mógł się wczoraj poruszać takim pojazdem, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową numer 2 na Malczewskiego

- mówi Ratmaniak.

Przeczytaj więcej
Komentarze