18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

policja wściekła

Wyskoczył z auta i chwycił maczetę. Nagrali szaleńca [WIDEO]

23.09.2019  11:02
Wyskoczył z auta i chwycił maczetę. Nagrali szaleńca [WIDEO]
Wyskoczył z auta i chwycił maczetę. Nagrali szaleńca [WIDEO] Fot: YouTube/Stop Cham

Mężczyzna z wielką maczetą na środku ulicy? To sytuacja sprzed kilku dni w Warszawie. Nagranie trafiło do sieci, policja jest o to wściekła.

Godzina 1, noc 15 września. Warszawa, ulica Jagiellońska. Jedno z aut zatrzymuje się przed skrzyżowaniem, otwierają się drzwi pasażera, wysiada mężczyzna.

Kołysząc się na boki, na szeroko rozstawionych nogach, podchodzi szybkim krokiem do bagażnika, wyjmuje czarny futerał, z niego wyciąga wielką, lśniąca maczetę. Rusza w kierunku najbliższego auta.

Zaczął iść w naszą stronę to dziewczyna zaczęła mi mówić "cofaj" tak też zacząłem robić, jak już odjeżdżaliśmy facet krzyknął "gdzie ku...a"

- pisze autor nagrania.

Policja: znak naszych czasów

Film ze zdarzenia trafił na kanał "Stop Cham" na YouTube, gdzie zamieszczane są nagrania z przypadkami złego, czasem wręcz brutalnego zachowania na drodze. Niestety, nie trafił na policję. Funkcjonariusze z Warszawy już dali wyraz swojej irytacji tym faktem w mediach społecznościowych.

Sytuacja charakterystyczna niestety dla dzisiejszych czasów. Ważniejsze od powiadomienia odpowiednich służb jest zamieszczenie nagrania w sieci lub przekazanie go do mediów. Niestety zabrakło zgłoszenia, a to ono umożliwia szybką reakcję

- napisali na Twitterze.

Również komentujący film na YouTube zwracają na to uwagę. Zamiast zgłosić sprawę na policję, poinformować służby, że po ulicy biega agresywny mężczyzna z niebezpiecznym narzędziem, sprawa została "załatwiona" upublicznieniem jej w sieci. Policja o zajściu dowiedziała się dopiero tydzień później, z mediów. A niezidentyfikowany agresor z maczetą pozostaje bezkarny.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze