18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w Warszawie

Dziecko raniło nożem matkę. "Usiłowanie zabójstwa"

Wojciech Kozicki
02.03.2021  08:00
Atak nożownika w Warszawie. Nastolatka chciała zabić własną matkę
Atak nożownika w Warszawie. Nastolatka chciała zabić własną matkę Fot: STANISLAW BIELSKI/REPORTER/East News

Atak nożownika w Warszawie. Policja zatrzymała nastolatkę, która kilkukrotnie raniła nożem własną matkę. Na jaw wychodzą kolejne informacje o tragedii na Pradze-Północ. Dziewczyna dopuściła się uszkodzenia mienia i usiłowania zabójstwa. 

Warszawa i krwawa jatka na Pradze-Północ. Jak potwierdziła warszawska policja, została zatrzymana 15-latka, która kilka dni temu poważnie raniła nożem swoją matkę. Mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI potwierdziła medialne doniesienia o zatrzymaniu i dodała, że dziewczyna jak na razie trafiła na 3 miesiące do schroniska dla nieletnich.

Dziecko chciało zabić matkę w Warszawie

Wiadomo już, że kilka dni temu w mieszkaniu na Pradze-Północ nastolatka „w chwili wzburzenia” sięgnęła po nóż kuchenny i raniła nim kilkukrotnie swoją matkę w rękę. Jak podaje Polsat News, dziewczyna krzyczała do niej również „zabiję cię”.

15-latka już wcześniej sprawiała problemy wychowawcze. W ciągu kilku miesięcy zniszczyła sprzęt elektroniczny m.in. telefony komórkowe, laptopy o łącznej wartości prawie 7 tysięcy złotych – podaje Sulich. (Polsat News)

Warszawa, izba dziecka i nastolatka-nożownik

Od razu po zatrzymaniu nastolatkę umieszczono w policyjnej izbie dziecka. Przesłuchano ją w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego, ponieważ dopuściła się uszkodzenia mienia i usiłowania zabójstwa. Całość materiałów skierowano z wnioskiem o wszczęcie postępowania do wydziału rodzinnego i nieletnich przy sądzie rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze