18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra na torach

Pendolino rozerwało mężczyznę. Kawałki ciała rozniosło po okolicy

15.10.2019  16:14
Pendolino rozerwało mężczyznę. Kawałki ciała rozniosło po okolicy
Pendolino rozerwało mężczyznę. Kawałki ciała rozniosło po okolicy Fot: Shutterstock

Pociąg z Gdyni do Gliwic potrącił mężczyznę. Mieszkaniec Warszawy wtargnął wprost pod rozpędzony skład. Zginął na miejscu.

We wtorek w Warszawie doszło do potwornego wypadku. Około godziny 11, na tory w okolicy stacji Ursus Niedźwiadek wtargnął mężczyzna.

Rozpędzony pociąg pendolino relacji Gdynia-Gliwice nie miał szans wyhamować. Mężczyzna zginął na miejscu i to w potworny sposób - mknący skład dosłownie rozerwał go na kawałki.

Trwa śledztwo

Pociąg został zatrzymany, a pasażerowie musieli przesiąść się do innego składu. Pociągi dalekobieżne zostały przekierowane na tory przeznaczone dla linii podmiejskich.

Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Śledczy badają przebieg zdarzenia i próbują ustalić, czemu mężczyzna znalazł się na torach.

Na razie wiemy tylko, że był to wypadek śmiertelny. Nie wiemy, czy mamy do czynienia z przechodzeniem przez tory w miejscu niedozwolonym, czy z innym przypadkiem

- mówi "Gazecie Wyborczej" Karol Cebula z Komendy Rejonowej Policji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej