18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny wypadek

Tragedia w galerii handlowej! Nie żyje jedna z klientek

02.11.2021  18:44
Śmiertelny wypaek w Złotych Tarasach
Śmiertelny wypaek w Złotych Tarasach Fot: Planeta.pl

Do tragicznego wypadku doszło w warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy. Jak informują służby, kobieta spadła na podłogę z wysokości kilkunastu metrów. Reanimacja zakończyła się niepowodzeniem.

We wtorek po godzinie 14 warszawscy funkcjonariusze otrzymali wezwanie do galerii handlowej Złote Tarasy. Jak przekazali świadkowie, około 40-letnia kobieta spadła na podłogę z czwartego piętra budynku.

Około godziny 14:30 dotarła do nas informacja, że z poziomu +4 na poziom -1 upadła kobieta w wieku około 40 lat. Niestety zginęła na miejscu – przekazał w rozmowie z portalem Onet.pl podinsp. Robert Szumiata z KRP w Warszawie.

Na miejscu interweniowali strażacy, pogotowie oraz policja. Dokładne okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. Funkcjonariusze rozważają zarówno wypadek, jak i samobójstwo.

Kolejna śmierć w Złotych Tarasach

"Gazeta Stołeczna" poinformowała, że galeria nie została zamknięta. Z użytku wyłączono tylko ruchome schody, natomiast na poziomie -1 nadal prowadzone są prace wyjaśniające zdarzenie.

To kolejny w ostatnim czasie, śmiertelny wypadek w warszawskich Złotych Tarasach. W czwartek 28 października po upadku z dużej wysokości zginął około 40-letni mężczyzna. Według wstępnych ustaleń przyczyną zdarzenia mógł być atak padaczki, którego klient miał doznać podczas jazdy na ruchomych schodach.

logo Tu się dzieje