18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wypadek na Grochowskiej

Kierowca zabił i uciekł. Poszukiwania w Warszawie

Wojciech Kozicki
21.07.2021  21:33
Wypadek w Warszawie na Grochowskiej. Kierowca zabił motocyklistę i uciekł
Wypadek w Warszawie na Grochowskiej. Kierowca zabił motocyklistę i uciekł Fot: Kamil Krukiewicz/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek drogowy w Warszawie na ulicy Grochowskiej. W środę 21 lipca ok. godziny 19:00 doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Motocyklista nie żyje, a kierowca auta uciekł. Szuka go policja.

Śmiertelny wypadek na ulicy Grochowskiej w Warszawie. Ok. godziny 19:00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Została podjęta akcja reanimacyjna, ale 49-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu, co potwierdziła oficer prasowa stołecznej policji Irmina Sulich.

Wypadek w Warszawie. Motocyklista zabity na ulicy Grochowskiej

Wciąż nie wiadomo kto kierował samochodem osobowym. Zanim na miejscu zjawiła się policja, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Obecnie trwają jego poszukiwania, w których bierze również udział przewodnik z psem tropiącym.

Występują utrudnienia w ruchu. Droga zablokowana jest od skrzyżowania Grochowskiej z Lubelską, w kierunku ronda Wiatraczna. Policja kieruje samochody na wyznaczone objazdy. Więcej szczegółów wkrótce – podaje warszawa.naszemiasto.pl.

Zarząd Transportu Miejskiego wydał komunikat o utrudnieniach w ruchu. Z powodu zdarzenia drogowego na ul. Grochowskiej autobusy linii 125 i 135 jadące w kierunku krańców Międzylesie / PKP Olszynka Grochowska _zostały skierowane na trasę objazdową: … _– Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Grochowska – … z pominięciem przystanków: Lubelska 02, Bliska 02 i Gocławska 02.

Czytaj także
Przeczytaj więcej