18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polowanie policji w Warszawie

Zakażony covidem uciekł z izolatki na zakupy!

Wojciech Kozicki
13.04.2021  16:49
Uciekł z izolatki. Ile osób zaraził w Warszawie koronawirusem?
Uciekł z izolatki. Ile osób zaraził w Warszawie koronawirusem? Fot: Jakub Kaminski/East News

Kiedy koniec epidemii COVID-19 w Polsce? Wszystko wskazuje na to, że NIGDY! Niektórzy obywatele za nic mają obostrzenia i zdrowy rozsądek. Pacjent zakażony koronawirusem SARS-CoV-2 uciekł z izolatorium w Warszawie i pojechał na zakupy.

Jak pokonać pandemię COVID-19? Jeszcze wczoraj minister zdrowia Adam Niedzielski apelował o przestrzeganie reżimu sanitarnego i ostrożność, a szef WHO mówił o możliwej kontroli and wirusem, jeśli będziemy zachowywali się odpowiedzialnie. W społeczeństwie nie brakuje jednak obywateli będących na bakier z ewolucją i przez swoją głupotę stanowią zagrożenie dla innych.

Uciekł z izolatki. Ile osób zaraził w Warszawie koronawirusem?

W Warszawie 43- letni mężczyzna otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19 i został umieszczony w izolatorium. We wtorek mł. asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji potwierdziła, że wraz z dokumentacją potwierdzającą zakażenie ulotnił się z miejsca odosobnienia. Wsiadł do taksówki i pojechał na zakupy.

Dyżurny Komendy Rejonowej Policji Warszawa Mokotów został zawiadomiony o ucieczce 43-letniego obywatela Ukrainy z izolatorium mieszczącego się przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie – oświadczyła asp. Iwona Kijowska. (Polsat News)

Ustalono, że mężczyzna przyleciał do Polski z Kijowa. Samowolnie opuścił izolatorium, do którego został skierowany przez Służbę Medyczną Lotniska Chopina w Warszawie. Od początku pobytu sprawiał problemy.

Został już zatrzymany przez mokotowskich policjantów i przewieziony na komendę. Był świadomy swojego zakażenia i tego, że zagraża innym, więc usłyszał zarzuty prokuratorskie zarzuty sprowadzenia powszechnego niebezpieczeństwa dla życia wielu osób.

Czytaj także
Przeczytaj więcej