18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zbrodnie wstrząsnęły miasteczkiem

Znaleziono ciała bez głów. Dosłowna MASAKRA

20.09.2022  17:28
Ciało znaleziono w lesie
Ciało znaleziono w lesie Fot: Atomazul/Shutterstock

W malutkim Mont-Saint-Martin cztery dni po znalezieniu poćwiartowanych zwłok odkryto kolejne ciało – było pozbawione głowy.

Mont-Saint-Martin to małe, ośmiotysięczne miasteczko we Francji, znajdujące się tuż przy granicy z Luksemburgiem i Belgią. To właśnie tam znaleziono poćwiartowane zwłoki na tyłach opuszczonego budynku handlowego, niedaleko ratusza. Według lokalnej, luksemburskiej prasy ciało należało do młodej kobiety.

- Rozczłonkowane ciało, bez głowy i nagie, zostało znalezione na początku popołudnia przez przechodnia w pobliżu opuszczonego budynku, w strefie zabudowy miejskiej Mont-Saint-Martin

- potwierdził zastępca prokuratora Stéphane Javet.

Zmasakrowane ciało w lesie

Cztery dni wcześniej znaleziono inne zwłoki. 16-letni chłopiec, gdy poszedł do lasu za potrzebą, natknął się na bezgłowe ciało. Na początku myślał, że to duża lalka – dopiero, gdy zobaczył tatuaże i piercing, zrozumiał, że patrzy na zwłoki.

Śmierć tej osoby musiała nastąpić nawet kilka miesięcy wcześniej, stąd zbrodnie te nie są obecnie uważane za powiązane ze sobą.

- Zwłoki są bardzo zniszczone – stwierdziła Catherine Galen, lokalna prokurator.