18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie miała litości

ZAGŁODZIŁA 18-MIESIĘCZNEGO SYNKA. Karmiła go surowymi warzywami

02.07.2022  11:59
39-latka zagłodziła synka na śmierć
39-latka zagłodziła synka na śmierć Fot: Lee Country Sheriff's Office

Przerażającą śmierć zgotowali rodzice 18-miesięcznemu chłopczykowi. Mały Ezra umarł z głodu. Matka i ojciec dawali mu do jedzenia wyłącznie surowe warzywa i owoce.

Jedzenie warzyw jest bardzo zdrowe, dieta wegańska również. Aby jednak organizm człowieka funkcjonował poprawnie, potrzebne jest mądre dobieranie składników do potrzeb - tak, by dostarczać sobie niezbędnych wartości odżywczych. Zdecydowanie zabrakło takiego myślenia w życiu pewnej rodziny z Florydy.

39-letnia Sheila O'Leary twierdzi, że jest weganką, z jakiegoś powodu nie wiedziała jednak, że zdrowa dieta, to dieta zbilansowana. Kobieta karmiła swoje dzieci wyłącznie surowymi owocami i warzywami. Niemal identyczną dietę zastosowała wobec zaledwie 18-miesięcznego synka. Chłopiec nie żyje.

Weganka zagłodziła syna

Maluch zmarł z głodu. Jego matka próbowała przekonywać śledczych, że dostarczała mu odpowiedni pokarm, a prócz warzyw i owoców dostawał też mleko z piersi. Niestety produkty te były niewystarczające. Chłopczyk ciężko zachorował, w wieku 1,5 roku ważył zaledwie 8 kilogramów. Jego kości były doskonale widoczne przez skórę. Na tydzień przed śmiercią Ezra całkowicie przestał jeść, miał problemy ze snem, płakał. Rodzice nie zareagowali, nie szukali pomocy lekarza.

Śledczy ustalili, że niedożywione było także jego rodzeństwo. Do wstrząsających wydarzeń doszło już w 2019 roku, jednak dopiero teraz 39-letnia Sheila O'Leary stanęła przed sądem. Prokuratura postawiła kobiecie aż sześć różnych zarzutów, w tym znęcania się nad dziećmi i morderstwa. Sąd już uznał ją winną zabójstwa synka. Kobiecie grozi dożywocie, ostateczny wyrok w sprawie zapadnie 25 lipca.

W sprawie sądzony jest także mąż kobiety i ojciec jej dzieci. Powództwo jest w toku.

Czytaj także