18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pedofil-morderca podejrzany

Wiedzą jak zginęła Madeleine McCann? "Lubił tortury"

Wojciech Kozicki
05.06.2020  10:53
Madeleine McCann zamordowana? Nowe informacje i teorie
Madeleine McCann zamordowana? Nowe informacje i teorie Fot: Policja

Sprawa Madeleine McCann wciąż nie została wyjaśniona, choć pojawiają się nowe wątki, teorie i informacje. Niestety, coraz bardziej prawdopodobne wydają się porwanie i morderstwo na tle seksualnym. Zbrodni miał się dopuścić Niemiec Christian B., który „lubił tortury”.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku i wciąż nie została odnaleziona. Policja ujawniła natomiast nowe informacje o jej tragicznym losie. Okazuje się, że 43-letni Christian B. jest podejrzany o jej porwanie i zamordowanie. Prawdopodobnie uprowadził dziecko z pobudek seksualnych.

Zaginięcie Madeleine McCann - porwanie i morderstwo na tle seksualnym?

Ustalono, że gdy dziecko zaginęło, Christian B. spędzał czas w barze. Kiedy w telewizji pojawił się materiał o dziewczynce, nietrzeźwy zwyrodnialec chwalił się koledze, że wie co się z nią stało. Pokazał mu też nagranie z napaści seksualnej na kobietę.

Okazało się, że w dniu zaginięcia 3-letniej Madeleine McCann, Christian B. przebywał w pobliżu apartamentu jej rodziców, co ustalono na podstawie danych logowania jego telefonu. Czy był zdolny do takiej zbrodni? Bez wątpienia. Obecnie odsiaduje wyrok w więzieniu za gwałt. Był wielokrotnie skazywany za napaści seksualne na dzieci.

Jak donosi „Daily Mail”, już jako nastolatek dopuścił się pierwszej napaści na dziecko. Zgwałcił też 72- letnią kobietę, która przyjechała do Praia da Luz w Portugalii w celach turystycznych. W 2005 roku włamał się do jej domu, związał ją i skatował metalową pałką. Jak zeznała kobieta, "torturowanie sprawiało mu przyjemność". Wpadł, ponieważ skradziono jego kamerę, na której nagrane były jego dwie napaści seksualne i gwałt w Portugalii. Okazało się również, że zajmował się sprzedażą narkotyków i włamaniami.

Brytyjskie służby nadal traktują sprawę Madeleine McCann jak zaginięcie. Policja w Niemczech uznała już ją za morderstwo – podaje abc.net.au.