18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat!

Horror w centrum miasta. Czterech nastolatków zabiło dziecko

26.11.2021  21:15
Makabra w Liverpoolu
Makabra w Liverpoolu Fot: Radovan1/Shutterstock

12-letnia dziewczynka zmarła w szpitalu na skutek ciężkich obrażeń oraz ran ciętych ciała. Ava White została zaatakowana w trakcie spędzania czasu ze swoimi znajomymi. Policja zatrzymała cztery osoby w wieku od 13 do 15 lat.

Do wstrząsającej zbrodni doszło w czwartek wieczorem w Liverpoolu. Policja otrzymała wezwanie do ciężko rannej dziewczynki, leżącej w centrum miasta. 12-latkę reanimował jeden z przechodniów.

Morderstwo w Liverpoolu

Ava White została przewieziona do szpitala, lecz lekarze nie zdołali uratować jej życia. Według wstępnych ustaleń dziewczynka została brutalnie pobita i dźgnięta nożem.

Najprawdopodobniej doszło do słownej kłótni z inną grupką, a jej kulminacją był atak na Avę, w wyniku którego dziewczynka odniosła katastrofalne obrażenia - poinformował Jon Roy z lokalnej policji.

Policja zatrzymała czterech nastolatków podejrzanych o morderstwo. Obecnie prowadzone są przesłuchania, które pozwolą ustalić szczegóły zbrodni.

Aresztowaliśmy czterech mężczyzn w wieku, jednego w wieku 13 lat, dwóch w wieku 14 lat i jednego w wieku 15 lat, pod zarzutem morderstwa. Obecnie są przesłuchiwani na posterunkach policji na Merseyside - dodał Jon Roy cytowany przez portal Lverpoolecho.co.uk.

Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które mogły przypadkowo udokumentować zdarzenie. Tego dnia w centrum miasta były prawdziwe tłumy, gdyż w mieście zorganizowano uroczyste włączenie dekoracji świątecznych.

Czytaj także