18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Wielkiej Brytanii

Zadźgane dziecko. "Bronił swojej mamy"

Wojciech Kozicki
12.06.2022  10:56
15-letni Jakub z Manchesteru został zadźgany. Bronił swojej mamy
15-letni Jakub z Manchesteru został zadźgany. Bronił swojej mamy Fot: Facebook

Morderstwo polskiego dziecka w Wielkiej Brytanii. 15-letni Jakub z Manchesteru został zadźgany, gdy ratował swoją matkę przed nożownikiem. Ujawnione nowe informacje o tragedii.

Dramatyczne informacje z Wielkiej Brytanii. Dziennik „Manchester Evening News” podał, że w czwartek został zamordowany 15-letni Jakub. Odniósł śmiertelne rany w starciu z mężczyzną uzbrojonym w nóż. Ujawniono, że nastolatek próbował ratować swoją matkę.

Polskie dziecko zamordowane w Manchesterze. Ratował matkę

Jak pisze Radio ZET,  do morderstwa prawdopodobnie doszło w domu, w którym mieszkał chłopiec z matką. 15-letni Jakub został dźgnięty nożem i przewieziony do szpitala. Jego 40-letnia matka również trafiła do szpitala i jest w stanie stabilnym.

Brytyjska policja podała, że sprawcą ataku był 44-letni mężczyzna z Manchesteru. Zatrzymano go w piątek w hrabstwie Kent na południu Anglii i jest obecnie przesłuchiwany. Nieoficjalnie podano, że morderca znał swoje ofiary. Motyw nie jest jeszcze znany.

Jakub był czule nazywany przez rodzinę Kubą. Zawsze był popularnym dzieckiem, nawiązywał przyjaźnie gdziekolwiek był, dzięki swojej przyjaznej i gadatliwej naturze. Zawsze mówił, co myśli, był psotny, zabawny i zawadiacki. Kochał swojego Xboxa i piłkę nożną, był kibicem Manchesteru City. Był taki, jak każdy inny chłopiec w jego wieku. Pomagał tak wielu ludziom, nawet tym, których dopiero co poznał. Dla naszej rodziny jest bohaterem – wydała oświadczenie rodzina Jakuba. (Fakt)

 

logo Tu się dzieje