18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To on zabił 9-latkę!

Zasztyletował dziecko na ulicy! Szuka go policja!

Wojciech Kozicki
30.07.2022  13:38
Morderstwo dziecka w Wielkiej Brytanii. Lilia Valutyte zasztyletowana na ulicy
Morderstwo dziecka w Wielkiej Brytanii. Lilia Valutyte zasztyletowana na ulicy Fot: Lincolnshire Police

Potworne morderstwo dziecka w Wielkiej Brytanii. Dziewięciolatka bawiąca się na ulicy została zasztyletowana przez nieznanego sprawcę. Policja zdecydowała się opublikować wizerunek podejrzanego o zabicie dziecka.

Morderstwo w Wielkiej Brytanii. W czwartek w mieście Boston w hrabstwie Lincolnshire we wschodniej Anglii, 9-letnia dziewczynka bawiła się z młodszą siostrą na ulicy w pobliżu domu. Pochodząca z Litwy Lilia Valutyte nagle została zaatakowana przez psychopatę uzbrojonego w ostry przedmiot.

Lilia Valutyte zamordowana na ulicy. Sprawca na wolności

Rodzina zabitej dziewczynki przebywa pod opieką psychologów, a policja dotarła do nagrań z monitoringu i opublikowała wizerunek sprawcy. Z aresztu bez postawienia zarzutów zwolniono natomiast dwie osoby, które zatrzymano wcześniej w związku ze sprawą. 

Rzeczniczka policji Kate Anderson ma nadzieję, że „był to jednorazowy incydent’. Ogłosiła, że w okolicy będzie teraz znacznie więcej patroli policyjnych, a do śledztwa zostanie przydzielonych wielu detektywów.

Pilnie apelujemy o pomoc w identyfikacji mężczyzny widocznego na zdjęciach. Wszelkie informacje, nawet niewielkie, mogą okazać się dla nas kluczowe – apeluje policja z Wielkiej Brytanii.

Czytaj także