18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

domowy horror

OJCIEC PEDOFIL! Gwałcił swoją malutką córeczkę

Emilia Waszczuk
21.09.2021  09:59
Ojciec wykorzystywał seksualnie własną córkę
Ojciec wykorzystywał seksualnie własną córkę Fot: Annashou/Shutterstock

48-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego usłyszał zarzuty działań pedofilskich. Mężczyzna miał wykorzystywać seksualnie własną córeczkę.

Wstrząsające doniesienia z powiatu gostyńskiego w Wielkopolsce. 48-letni mężczyzna usłyszał aż pięć zarzutów związanych z pedofilią. Niecnych aktów dopuścić się miał na swojej 11-letniej córeczce. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa śledczych powiadomiła matka dziewczynki.

Sąd zdecydował o czasowym umieszczeniu mężczyzny w areszcie, jednak obrońcy złożyli zażalenie. Ostatecznie sąd okręgowy zdecydował o zastosowaniu poręczenia majątkowego, dozorze policji i zakazie kontaktowania się z córką. 48-latek ma też zakaz zbliżania się do niej i jej matki na mniej niż 100 metrów.

Ojciec pedofil wykorzystywał 11-latkę

O sprawie ojca-pedofila poinformował lokalny portal elka.pl. Jak donoszą, 11-letnia ofiara została przesłuchana w obecności psychologa, a sąd uwierzył jej i oskarżającej byłego partnera matce. Mężczyzna do zarzutów się nie przyznaje.

Trzy z nich dotyczą poważniejszych zachowań przestępnych, chodzi o inne czynności seksualne dokonane na terenie powiatu gostyńskiego i w trakcie podróży nad morze, oraz kolejne dwa zarzuty dotyczące prezentowania treści pornograficznych oraz zachowania seksualnego wobec małoletniej przez podejrzanego ojca

- mówi prokurator rejonowy w Gostyniu Jacek Masztalerz.

Do dramatycznych zdarzeń dojść miało już trzy lata temu - w 2018 roku.