18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Pomóżcie znaleźć typa"

Ukradł pieniądze choremu dziecku. Szuka go cała Polska

Wojciech Kozicki
13.11.2019  13:19
Włamanie w Szczecinie - złodziej ukradł datki na chore dziecko
Włamanie w Szczecinie - złodziej ukradł datki na chore dziecko Fot: Facebook/SteakHouse EVIL Szczecin

Szczecin i wyjątkowo bulwersująca kradzież. Policja została poinformowana, że złodziej włamał się do restauracji Steak House Evil przy al. Wojska Polskiego. Ukradł z puszki pieniądze, które miało otrzymać chore dziecko.

Włamanie do restauracji w Szczecinie. Lokal Steak House Evil na Facebooku zawiadomił, że w poniedziałek około 7:30 złodziej zabrał kasetkę z pieniędzmi oraz puszkę z datkami stojącą na barze. Były zbierane na pomoc dla chorego dziecka.

Wiele spraw można zrozumieć ale okradanie chorego dziecka? Jest to poniżej ludzkiej godności ...przykro nam i jako restauracja i Marka Evil, postaramy się zwrócić zagrabione przez tego osobnika pieniądze – informuje restauracja SteakHouse Evil na Facebooku.

Właściciele restauracji opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z włamania i apelując o pomoc w namierzeniu złodzieja ("pomóżcie znaleźć typa”). Niestety, polskie prawo nie pozwala na pokazanie jego wizerunku. Materiał został przekazany policji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej